top of page

Actueel

Marco Kamphuis benoemd tot erelid

Vorig jaar vond de Algemene Ledenvergadering helaas online plaats, dus konden we Marco Kamphuis niet echt in het zonnetje zetten toen hij werd benoemd tot erelid. Tijdens de Algemene ledenvergadering op 9 maart 2022 is dit alsnog gedaan!


Bestuur en leden van KNV EHBO afdeling Eemnes hebben tijdens de Algemene Ledenvergadering van 3 maart 2021 unaniem besloten om Marco Kamphuis te benoemen tot Erelid van de vereniging wegens zijn tomeloze inzet en uitzonderlijke verdiensten. Marco is al 45 jaar lid van onze vereniging en al die tijd zeer betrokken en actief. Naast zijn voorzitterschap van de afgelopen 15 jaar, is hij ook al jarenlang instructeur en hulpverlener. Gedurende de afgelopen 15 jaar heeft hij de nodige energie gestoken in het opzetten van goede hulpverlening bij evenementen en heeft onze vereniging helpen uitgroeien tot een gezonde en bloeiende vereniging. Hiervoor past onze grote erkentelijkheid en dankbaarheid.


Comments


Uitgelichte berichten
Recente berichten
Archief
bottom of page